News:

Přihlašte se: SONP
Právě probíhá:-----
Prosím hlásněte: SONF-třetí kolo

Ta holka, Isabella

19. února 2012 v 13:31 | Kulí =)
Píše: Kulí
Stav: Rozepsaný
Počet kapitol: ??
O příběhu:
Isabella je normální 12letá dívka, nemá přátele jenom svoji rodinu. Rodinu miluje nadevše i dkyž je její otec emocionálně labilní zvládá to, díky Bellině matce. Její otec má však o Bellu strašný strach, nenechává ji s nima skoro nikam jezdit, do školy ji doprovází i když potom nestíhá práci, po škole ji nikdy nenechá jít samotnou a když si Bella jednou našla kamarádku a chtěla k ní jít na návštěvu řekl že tam může jít jedině pokud tam bude celou dobu s ním. Belle to zezačátku vadilo, ale už si zvykla. Nehledala si žádné kamarády, prostě nikoho. Jenže jednou jí otec neřekl onformaci o které by měla jistě vědět. Bella je v šoku když se informaci dozví od táty, táta už to psichycky nezvládá a Bella? CO bude s ní? Co to bylo za informaci?
Úryvek z příběhu:
Když byla snídaně nachystaná, nevěděla jsem, co mám dělat a vyšla na zahradu. Byl krásný den, nikdy by mě nenapadlo, co se může stát. Lehla jsem si na trávu a nechala sluneční paprsky dopadat na můj obličej. Bylo to strašně příjemné. Ani jsem si nevšimla, že před naším barákem zastavilo auto.
"Bello! Bello!" slyšela jsem tátu, plakal. Rychle jsem vyběhla ze zahrady, táta byl sám.
"Je to tady"řekl a opřel se o dům. Nic jsem nechápala, Co bylo tady? Nikdy jsem ještě tátu neviděla brečet, ale teď tady bulel jak malé mimino.
"Co je tady?"
KAPITOLY:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama